Raport PZS: Polacy o świadomej konsumpcji

Czym jest świadoma konsumcpja? Czy jestem gotowy zapłacić więcej za produkty wytworzone w  zgodzie z prawami człowieka i natury? Czy wiem gdzie szukać takich produktów i jak je rozpoznawać? –  to tylko niektóry z pytań, na które odpowiadali respondenci w badaniu zleconym przez Polską Zieloną Sieć.

40% polskich użytkowników internetu miało styczność z nabywaniem produktów i usług wytworzonych  odpowiedzialnie, a 2/3 z nich chciałoby wiedzieć na ten temat więcej niż do ten pory. Więcej informacji na temat wyników badania zleconego przez Polską Zieloną Sieć w naszym artykule: Raport PZS: Świadoma konsumpcja wśród Polaków

Zapraszamy także do działu świadoma konsumpcja.


Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

 

{jcomments on}

Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia