Poznań.17 września rusza Eko Targ

Promocja żywności ekologicznej, kosmetyków ekologicznych i zdrowego stylu życia – to założenia Eko Targu. Imprezy, która w weekend 17-18 września odbędzie się w Poznaniu.
– EkoTARG  ma za zadanie propagowanie i rozpowszechnianie idei zrównoważonego rozwoju i proekologicznego podejścia do życia wśród mieszkańców Poznania i Wielkopolski. Podczas trwania targów, oprócz sprzedaży zdrowej i ekologicznej żywności i produktów, chcemy przeprowadzić serię darmowych warsztatów i porad. Zamierzamy traktować tę imprezę jako cykliczną. Objęta jest honorowym patronatem Urzędu Miasta Poznania, Prezydenta Miasta Poznania oraz POKA POKA Poznań koperta kulturalna – mówi Malwina Kruszewska, prezes Fundacji Poka Poka.

Eko Targ odbędzie się w Maglu Kultury, Tylne Chwaliszewo 23/1 , wał przy moście Chrobrego w godzinach 10-18.

Więcej informacji znaleźć można pod adresem e-mailowym ekotarg@gmail.com oraz numerami telefonu: 607 166 800, 509 861 845.


Biokurier jest partnerem medialnym imprezy.

Od redakcji:

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Dzieje się w temacie EKO w Wielkopolsce. W ostatnim czasie z Poznania spływa do nas dużo eko wiadomości. Wczoraj informowaliśmy o jarmarku ekologicznym Zielony Bazar, a kilka dni temu o ekologicznych planach poznańskiego Społem. Trzymamy kciuki za powodzenie tych inicjatyw.

Zapraszamy także do sprawdzania działu JARMARKI EKOLOGICZNE.

Interesuje Ciebie sytuacja na rynku żywności ekologicznej? Sprawdzaj nasz dział BIO HANDEL

Chcesz być na bieżąco z BIO? Zapisz się na nasz newsletter (u dołu po lewej stronie)
lub sprawdź nasze profile na portalach społecznościowych Facebook i Twitter!     

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia