Organic Marketing Forum. Warsztaty dla prowadzących eko sklepy

Marketing, partnerstwo, zdobywanie nowych klientów to tematy szkolenia specjalistycznego dla właścicieli eko sklepów. Zajęcia odbędą się w trakcie Organic Marketing Forum (17.-19. czerwca 2013). Poprowadzą je doświadczeni międzynarodowi eksperci.

Udział w Warsztacie (17.06.2013 – 13:30 do 17:30) jak i udział w wystawie w dniu 18.06.2013 (9:30 do 18:00) to koszt 45 PLN

Tematyka szkolenia:

Posiadacie Państwo sklep w Polsce lub zamierzacie założyć własną działalność gospodarczą?

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Macie państwo pytania odnośnie:
• Marketingu swojej działalności?
• Konkurencji oraz partnerstwa?
• Pozyskania nowych klientów?

Eksperci i trenerzy:

Paulina Jonczynski: Moderator, były właściciel sklepu z produktami organicznymi, współpracownik Naturland.

Georg Kaiser, Bio Company: rozpoczynając w roku 1999 – na dzień dzisiejszy z 30 supermarketami z produktami organicznymi w Berlinie i w okolicach, członek zarządu Bundesverband Naturkost Naturwaren e.V.

Karin Lösch, Doradztwo w komunikacji Klaus Braun: długoletnie doświadczenie w zakresie statystyk sprzedaży produktów organicznych w Niemczech, współpraca w pracy studyjnej Statystyki rynkowe sprzedaży produktów organicznych 2011 (zakres: dane)

Meinrad Schmitt, Terra Naturkost Handel: przedsiębiorca hurtowy produktów organicznych osiągających jedne z najwyższych dochodów ze sprzedaży, prezes zarządu Bundesverband Naturkost Naturwaren e.V.

Stefan Voelkel, Voelkel: jeden z najważniejszy producent napojów dla branży organicznej (nie tylko w Niemczech).

Hans-Josef Brzukalla, m.in. EkoConnect und Bundesverband Naturkost Naturwaren (BNN): referent ds. konferencji OMF, współpraca w opracowywaniu miesięcznych statystyk danych o przychodach rynku produktów organicznych w Niemczech, współpraca w pracy studyjnej Statystyki rynkowe sprzedaży produktów organicznych 2011 (BNN e.V.) (zakres: Handel hurtowy i produkcja)

Rejestracja (porzez stronę Organic Marketing Forum):

Proszę o dokonanie rejestracji online oraz o wpisanie w formularzu rejestracyjnym ) w polu Uwagi do organizatora hasła: Warsztat dla przedsiębiorców detalicznych. Istnieje także możliwość rejestracji bezpośrednio na miejscu spotkania 17. czerwca (obowiązuje dodatkowa oplata rejestracyjna).
Aktualne informacje znajda Państwo na stronie internetowej wydarzenia: www.organic-marketing-forum.org

Brak postów do wyświetlenia