Organic Marketing Forum, Best Of Organic – jeszcze można się zapisywać

Zapisy na majowe Organic Marketing Forum wciąż trwają. W tym roku warszawskie spotkanie eko branży odbędzie się w odświeżonej formule. Rejestrować można także produkty do konkursu Best Of Organic.

 

– Nadchodzące konferencja oraz wystawa Organic Marketing Forum będzie trwać od rana do wieczora i odbędą się jednocześnie w dniu 8 maja 2012. Koncentracja tych dwóch wydarzeń w ciągu jednego dnia nie tylko ułatwi uczestnictwo wielu zainteresowanym, ale także przyciągnie większą rzesze wystawców i gości odwiedzających – przekonują organizatorzy, Ekoconnect.

 

Nowością jest także współpraca z nowym partnerem – BioFach. W ten sposób grono partnerów wydarzenia zostanie wzmocnione, co wpłynie na lepszą promocję oraz jakość OMF. Także warsztaty w dniu 7. maja oraz całodniowe wycieczki na teren ekologicznych gospodarstw rolniczych i zakładów przetwórczych poza terenem Warszawy w dn. 9 maja nadają całemu wydarzeniu nowego charakteru.

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Best Of Organic

Podczas Organic Marketing Forum po raz piąty zostanie przyznana nagroda „Best of Organic“ dla najlepszego produktu ekologicznego prezentowanego w ramach Organic Marketing Forum. W ten sposób organizator – EkoConnect, pragnie zaprezentować międzynarodowej publiczności różnorodność oraz wysoką jakość wschodnio- i zachodnioeuropejskich produktów ekologicznych. Celem jest również promocja produktów ekologicznych i surowców naturalnych, która nie tylko zwiększy obroty handlowe, poprzez wzrost zainteresowania wśród konsumentów, ale tym samym zmotywuje kolejnych producentów i przetwórców do produkcji ekologicznej. Rejestracja wciąż jest możliwa.

Organic Marketing Forum w 4 językach

Konferencja będzie prowadzona w czterech językach: polskim, rosyjskim, angielskim i niemieckim – wszystkie referaty będą tłumaczone symultanicznie. Przez cały czas trwania konferencji do Państwa dyspozycji bedą także tłumacze indywidualni do rozmów prywatnych.

Jak zarejestrować się na Organic Marketing Forum?

Wystarczy wypełnić formularze dostępne na stronie www.organic-marketing-forum. Zachęcamy aby w rubryce Państwa uwagi do organizatorów na stronie 3 formularza zgłoszeniowego wpisać „Biokurier” jako osobę / instytucję polecającą.

 źródło: Organic Marketing Forum

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

 Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia