Organic Marketing Forum 2012 – od 7 do 9 maja

 7. Międzynarodowe spotkanie w zakresie przetwórstwa i sprzedaży produktów ekologicznych i surowców naturalnych w Warszawie odbywać się będzie pod mottem Transparencja i wiarygodność podstawą pozyskania klienta.

 


Od 7. do 9. maja 2012
odbędzie się w Warszawie siódme już Organic Marketing Forum: największe spotkanie branży eko w Środkowej i Wschodniej Europie, które przyciągnie przedsiębiorców i ekspertów z około 30 europejskich krajów.

Pod mottem „Transparencja i wiarygodność podstawą pozyskania klienta” spotkają się w polskiej stolicy producenci produktów spożywczych, handlowcy, importerzy i rolnicy, aby rozmawiać na temat aktualnych strategii i trendów sektor

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Na stałe wpisane już do europejskiego kalendarza wydarzeń eko, Marketing Forum składa się z części konferencyjnej dotyczącej rynku oraz biznesowej wystawy produktów ekologicznych i naturalnych. Fachowe prezentacje będą przede wszystkim przygotowywane przez przedsiębiorców ze Wschodu i Zachodu i skierowane do samych przedsiębiorców. Tematami przewodnimi będą wiarygodność, transparencyjność oraz, tradycyjnie, rozwój rynku we Wschodniej i Zachodniej Europie.

Nowością jest skoncentrowanie w ciągu jednego dnia konferencji oraz wystawy, a co za tym idzie obecność większej liczby osób odwiedzających wystawę. Po raz pierwszy odbędą się całodniowe pokonferencyjne wyjazdy studyjne poza Warszawę, które będą dobrym wglądem do polskiej branży eko w praktyce. Nowością jest również współpraca z BioFach Norymberga jako partnerem kooperacyjnym. Udo Funke, kierownik projektu BioFach i Vivaness, targów w Norymberdze: „Jako wiodące na świecie targi produktów ekologicznych, BioFach jest miejscem, gdzie raz do roku spotykają się przedstawiciele sektora eko z całego świata. Rozwój kwitnących eko-rynków w Europie i na świecie leży nam na sercu. Środkowa i Wschodnia Europa są obecnie wyjątkowo dynamicznie rozwijającymi się regionami sektora. Dlatego też cieszymy się bardzo z kooperacji z EkoConnect i przyszłej współpracy wzmacniającej środkowo-wschodnio-europejski sektor eko i cały międzynarodowy ruch ekologiczny!“.

Sprawdź nasz kalendarz targów i konferencji branży ekologicznej: Targi i konferencje branży BIO w 2012 roku

Również Bernhard Jansen, prezes EkoConnect – Międzynarodowego Centrum Rolnictwa Ekologicznego Środkowej i Wschodniej Europy podkreśla bujny rozwój rynku: „Rosnąca część europejskiego eko-rynku leży coraz bardziej na Wschód. Cieszymy się z partnerstwa z BioFach, który pomaga nam w zaoferowaniu zainteresowanym zakupem i sprzedażą produktów ekologicznych w Środkowej i Wschodniej Europie jeszcze rzetelniejsze informacje i możliwości nawiązania kontaktów”.

Obok BioFach obecni na Forum będą kooperacyjni partnerzy: związek producentów Polska Ekologia, stowarzyszenie dla rolnictwa ekologicznego Ekoland, Centrum Doradztwa Rolniczego oraz stowarzyszenie ekologicznych detalistów Organic Retailers Association (ORA). Forum organizowane jest pod patronatem IFOAM EU Group oraz polskiego Ministerstwa Rolnictwa.

Spotkanie prowadzone będzie w językach polski, angielski, niemiecki oraz rosyjski. Oprócz tłumaczy konferencyjnych, tzw. „latający tłumacze”  umożliwią swobodne rozmowy między Wschodem a Zachodem, czego nie zna żadna dotychczasowa eko-impreza w Europie. Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe znajdą Państwo na stronie www.organic-marketing-forum.org. Zgłoszenia w trybie wczesnym przyjmowane są do 28.02.2012.

Przeczytaj foto relację z ubiegłorocznego Organic Marketing Forum: Organic Marketing Forum 2011 w obiektywie Biokuriera

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie www.organic-marketing-forum.org

Biokurier jest partnerem medialnym Organic Marketing Forum.

źródło: Organic Marketing Forum / Ekoconnect

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia