Obejrzyj film “Czarne złoto” aby dowiedzieć się jak powstaje Twoja Kawa…

 

“Czarne złoto” to film o tym, jak pracują ludzie, dzięki którym cieszymy się poranną małą czarną, latte lub cappuciono. 21 i 22 października będzie można go obejrzeć w Gliwicach i Warszawie. Co więcej, projekcjom towarzyszyć będą spotkania z Tadesse Meskelą z Etiopii – bohaterem filmu.

Projekcie odbędą się w dniach:

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     
  • 21 października godz. 18:00 DKF. Doc, Kino Amok, ul. Dolnych Wałów 3, GLIWICE
  • 22 października godz. 18:00, Kino Wisła, ul. Pl. Wilsona 2, WARSZAWA

Tadesse i Tony Blair Tadesse Meskela przyjeżdżają do Polski na zaproszenie Stowarzyszenia Lokalnych Ośrodków Twórczych, członka Koalicji Sprawiedliwego Handlu, organizatora Slot Art Festival.Wizytę współorganizuje Polska Akcja Humanitarna.

Przeczytaj więcej na temat filmu (w j. angielskim) oraz obejrzyj trailer:

 

Po obejrzeniu tego filmu zapewne zainteresujecie się tematyką Sprawiedliwego Handlu (Fair Trade)  – zapraszamy do naszego działu.

 


 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia