Nowe trendy na rynku ekologicznym – materiały konferencyjne

Sprawiedliwy Handel (Fair Trade), Sprzedaż bezpośrednia żywności ekologicznej, Produkty ekologiczne dla najmłodszych, Współpraca promocyjna, organizacji pozarządowych i sklepów Kosmetyki ekologiczne i ekologiczne tekstylia – to tematy prezentacji, które odbyły się w trakcie konferencji Nowe Trendy Na Rynku Ekologicznym, którą Biokurier zorganizował w trakcie Targów Natura Food. Dziś udostępniamy 4 prezentacje do pobrania.

  • Żywność ekologiczna bezpośrednio do domu. Światowe i polskie inicjatywy w zakresie sprzedaży bezpośredniej – Karol Przybylak (Biokurier.pl)
  • Naturalnie i uczciwie – ekologiczne produkty Fair Trade
  • Ekologiczne tekstylia – dlaczego to, co nosimy jest tak ważne? – Małgorzata Muzyczek (Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich
  • Kosmetyka naturalna – dlaczego warto spróbować? – Noal Conrad (Culum Natura)

Konferencja Nowe Trendy Na Rynku Ekologicznym przygotowana została przez redakcję Biokuriera przy współpracy z Międzynarodowymi Targami Łódzkimi (organizatorem targów Natura Food) oraz Instytutem Spraw Obywatelskich (organizacją pozarządowoą koordynującą m.in. akcje Naturalne Geny i Tiry Na Tory).

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i liczymy na to, że wiedza zdobyta w trakcie prelekcji zaprocentuje!

Dziękujemy również zaprzyjaźnionemu serwisowi www.fairtrade.net.pl – Sprawiedliwy Handel w praktyce za udostępnienie miejsca na serwerze dla prezentacji.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     
Na zdjęciu: Słuchacze na konferencji

 

 

 


 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia