Najważniejsze eko targi w 2014 roku

BioFach 2014, 12-15 lutego 2014, Norymberga (Niemcy)Na jakie imprezy targowe dotyczące żywności ekologicznej, tradycyjnej i naturalnej oraz zdrowego stylu życia warto wybrać się w 2014 roku. Przedstawiamy nasze propozycje.

Mekka długo działających na rynku BIO profesjonalistów a także osób, które dopiero planują otworzyć firmę czy eko sklep. Okazja do nawiązania mnóstwa kontaktów, poznania najnowszych trendów i produktów z całego świata i przekonania się o ogromnym potencjale ekologicznych produktów.
Liczne konferencje, warsztaty, degustacje (m.in. win, serów i oliwy), konkursy. BioFachowi po raz kolejny towarzyszyć będą Targi Kosmetyki Naturalnej Vivaness. Ogrom obu tych wydarzeń sprawia, że do Norymbergi warto wybrać się przynajmniej na 2 dni. Jeden to zdecydowanie za mało. Impreza ma charakter B2B.

Przeczytaj naszą relację z ugiegłorocznej edycji: Biofach 2013 – Nowe trendy, bogactwo produktów

Regionalia, 4-6 kwietnia 2014, Warszawa

Regionalia mają raczej „jarmarkowy” charakter, dominują tu wystawcy oferujący produkty tradycyjne. Organizowane są w połączeniu z targami turystycznymi – to dobra propozycja dla tych, którzy przy okazji planowania ciekawych wakacji chcą zaopatrzyć się w wysokiej jakości żywność.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Przeczytaj naszą relację z ugiegłorocznej edycji: Targi Regionalia 2013 – relacja

World Food 9-11 kwietnia 2014, Warszawa

To pierwsza edycja targów World Food w Polsce a żywność ekologiczna będzie jednym z wiodących tematów. Impreza ma też na celu propagowanie idei „Clean Label – Czystej Etykiety”. Targi World Food mają charakter B2B.

Strona internetowa targów: worldfood.pl

Eko Gala, maj 2014, Rzeszów (data jeszcze nie jest znana)

Najstarsze polskie targi branży ekologicznej z potencjałem międzynarodowym (zwłaszcza w kierunku wschodnim). Sporo miejsca poświęca się tu także przyjaznym naturze technologiom.

Przeczytaj naszą relację z ugiegłorocznej edycji: Eko Gala 2013 – relacja i podsumowanie

Organic Marketing Forum, 1-2 czerwca 2014, Warszawa

Organic Marketing Forum to jedyne w swoim rodzaju spotkanie – kongres (o charakterze B2B) branży ekologicznej. Pojawiają się tu przedsiębiorcy z praktycznie każdego zakątka Europy i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami (bo zwłaszcza o wymianę wiedzy i doświadczeń tu chodzi a nie o sam handel). Od zeszłego roku Organic Marketing Forum wzbogacone jest o wystawę otwartą dla konsumentów.

Przeczytaj naszą relację z ugiegłorocznej edycji: Organic Marketing Forum (2013) – relacja i podsumowanie

Polagra Food, 29 września – 2 października 2014, Poznań

Oferta największych polskich targów branży spożywczej nie jest zazwyczaj szczególnie łaskawa dla zainteresowanych żywnością ekologiczną, ale bardzo ciekawym wydarzeniem towarzyszącym Polagrze są Targi Smaki Regionów.

Natura Food, 3-5 października 2014, Łódź

W połączeniu z Targami BeEco, Natura Food to taki „polski BioFach” (przy zachowaniu wszelkich proporcji). Wydarzenie atrakcyjne zarówno z perspektywy klientów (można kupować produkty) jak i wystawców i handlowców zainteresowanych nowymi kontaktami, produktami czy też częścią kongresową.

Przeczytaj naszą relację z ugiegłorocznej edycji: 6 edycja Natura Food – podsumowanie

Targi Eco Family, 29-30 listopada 2014, Kielce

Wciąż rozwijająca się kielecka impreza przestała już mieć regionalny wymiar. W ubiegłym roku towarzyszyło jej sporo wydarzeń dotyczących rolnictwa ekologicznego.

Przeczytaj naszą relację z ugiegłorocznej edycji: Relacja z Targów EcoFamily 2013 w Kielcach

Karol Przybylak (twitter: @KarolPrzybylak)

Brak postów do wyświetlenia