Meloni Market – pojawiła się nowa sieć delikatesów z żywnością ekologiczną

Pierwsza oferująca produkty ekologiczne placówka Meloni Market pojawiła się w czerwcu 2011 w Radomiu. W październiku sieć wystartowała w Markach koło Warszawy.

Żywność ekologiczną w Meloni Market nabyć można wybierając się do galerii handlowych M1 w Radomiu przy  al. Grzecznarowskiego 28 i Markach przy ul. Józefa Piłsudskiego 1.

Meloni Market ma postać samoobsługowych „wysp”. Według wypowiedzi Doroty Wróbel (regionalnego kierownika sprzedaży Meloni Market) dla serwisu dlahandlu.pl sieć zamierza skoncentrować się znajdujących się w centrach handlowych lokalizacjach o wielkości ok. 60-80 m2. Operator zapowiada dynamiczną ekspansję, na razie w województwie mazowieckim.

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

W sklepach Meloni Market nabyć można żywność ekologiczną, kosmetyki ekologiczne i naturalne oraz przyjazne naturze środki czystości.

Sieć Meloni Market jest więc kolejnym mającym ambicje szerokiego rozwoju detalistą na rynku żywności ekologicznej i produktów ekologicznych. Przypomnijmy, że inne sieci działające w Polsce to Organic Farma Zdrowia (20 placówek), Żółty Cesarz (7 lokalizacji) oraz Free Delikatesy, które 15 października otworzyły 5 placówkę w Warszawie przy ulicy Widok.

Przeczytaj także: Rozwój polskich sieci sklepów z żywnością ekologiczną

Szukasz informacji o handlu żywności ekologiczną i sytuacji na rynku? – Sprawdzaj dział BIO HANDEL na Biokurierze!
.

źródło: dla-handlu.pl, Meloni Market, fot. Meloni market

Chcesz być na bieżąco z BIO? Zapisz się na nasz newsletter (u dołu po lewej stronie)
lub sprawdź nasze profile na portalach społecznościowych Facebook i Twitter!     

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia