Józefosław k. Warszawy. 23 delikatesy Organic Farma Zdrowia otwarte

Sieć Organic Farma Zdrowia otwiera kolejne delikatesy z żywnością ekologiczną. Tym razem bioprodukty dostępne będą w w Centrum Handlowym w Józefosławiu na granicy Warszawy i Piaseczna.

 

– Na powierzchni 88 m.kw. wyeksponowano dział świeżych warzyw i owoców. Są wędliny i mięso ekologiczne, pieczywo, makarony, płatki i kasze,  nabiał kozi, krowi i owczy,  szeroki wybór bakalii, przetwory owocowo – warzywne, produkty sojowe i wyroby garmażeryjne. Tak jak w całej sieci wyodrębnione są  działy z żywnością bezglutenową i bezcukrową.

W ofercie znajdą się także  znalazły się kosmetyki dziecięce, w których wykorzystano zalety słynnego krzewu manuka. Dział środków czystości pozwala zaopatrzyć się  w produkty potrzebne w gospodarstwie domowymmówi Bohdan Juchniewicz z Organic Farma Zdrowia.  

 

Sieć zaprasza rolników ekologicznych (także tych posiadających mniejsze gospodarstwa) do współpracy przy dostawach eko surowców.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Przeczytaj także:

 


Chcesz być na bieżąco z BIO? Zapisz się na nasz newsletter (u dołu po lewej stronie)
lub sprawdź nasze profile na portalach społecznościowych Facebook i Twitter!     

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia