Wakacyjne jarmarki z żywnością ekologiczną Otwarte Wrota

 Otwarte Wrota to cykl kiermaszy produktów ekologicznych odbywający się regularnie już od kilku lat na terenie Warszawy i okolic. Rolnicy ekologiczni oferują tam całą gamę swoich produktów. To unikalna możliwość zakupu wysokiej jakości żywności oraz bezpośredniego kontaktu z jej wytwórcami.

W sezonie wakacyjnym Otwarte Wrota odbywać się będą według poniższego planu:

10 lipca, Otwock, godz. 12-15

17 lipca, Osieck (pow. Otwock), gospodarstwo rolnej U.J. Wyrwiccy. W programie pokaz kwaszenia ogórków

24 lipca, Warszawa ? Wilanów, godz. 12-15 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

14 sierpnia, Otwock, godz. 12-15

21 sierpnia, Łukawiec, pow. Miński, Gm. Jeruzal, Gospodarstwo E.R. Barankowie, 14-17. W programie pokaz wyrobu masła

28 sierpnia, Warszawa ? Wilanów, 12-15

Dlaczego warto kupować lokalnie – przeczytaj nasz artykuł.

Informacje zamieszczone są także w Kalendarzu Biokuriera, który znaleźć można w prawym górnym rogu ekranu oraz na stronie Wschodniomazowieckiego Oddziału Stowarzyszenia Producentów Żywności Metodami Ekologicznymi Ekoland:

 


 

Jeśli chcą być Państwo na bieżaco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!

 


 

{jcomments on}

Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Brak postów do wyświetlenia