Elektroniczna wersja ABC kosmetyki naturalnej, t. I: owoce dostępna

Poradnik ABC kosmetyki naturalnej, t. I: owoce dostępny jest teraz w wersji na czytniki. To już 2 e book w dorobku Wydawnictwa Eko Media.

Elektroniczna wersja ABC kosmetyki naturalnej wyróżnia się przejrzystym i szybkim systemem nawigacji, który pozwala bardzo szybko dotrzeć do interesującego nas przepisu a także znaleźć podobne receptury w innym miejscu książki. Na jej korzyść przemawia też niższa niż w przypadku wydania drukowanego cena.

Książkę (w formacie epub i mobi) kupić można za pośrednictwem najpopularniejszych polskich serwisów oferujących e booki (m.in. Virtualo, Woblink, Ebookpoint oraz Publio. Najtańsze oferty znaleźć można w serwisie: Upolujebooka.pl).

W wyżej wspomnianych serwisach pobrać można także „próbkę” książki.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Wszystkie zaproponowane na kartach ABC kosmetyki naturalnej receptury są proste i szybkie – można je przygotować z łatwo dostępnych składników. W I tomie „ABC kosmetyki naturalnej” zamieszczona zostały receptury na domowe kosmetyki z ponad 30 gatunków owoców od arbuza, awokado i banana począwszy na truskawkach, winogronach i wiśniach skończywszy.

Autorką poradnika jest Magdalena Przybylak – Zdanowicz – dziennikarka i współautorka poradników zielarskich i kulinarnych. Rokrocznie opracowuje Ekologiczny Poradnik Księżycowy dla działkowców, ogrodników, rolników oraz kalendarze zdzierane. Współpracuje z czasopismem i portalem o produktach ekologicznych Biokurier.pl, czasopismem dla rolników ekologicznych „Eko Arka” i czasopismem „Tygodnik Poradnik Rolniczy”. Od kilku lat wspólnie z mężem prowadzi gospodarstwo ekologiczne na Warmii.

Cały czas dostępna jest także papierowa wersja książki, którą nabyć można w sklepie firmowym wydawnictwogaj.pl na allegro oraz z wybranych księgarniach i eko sklepach na terenie całej Polski.

W kolejnych tomikach serii będą prezentowane domowe ekologiczne kosmetyki z wykorzystaniem: warzyw, octu winnego, sody oczyszczonej, zbóż, nabiału, jaj, miodu, tłuszczów oraz całego bogactwa ziół.

Brak postów do wyświetlenia