Ekologiczne plany poznańskiego Społem

Zmiana sklepu odzieżowego na sklep z żywnością ekologiczną ma być pierwszym etapem ekologicznych planów poznańskiego Społem. Jeżeli eko sklep sprawdzi się, zapowiadane są kolejne punkty sieci oferujące żywność eko.

O zmianie jednego z poznańskich sklepów odzieżowych Społem na sklep z eko żywnością pisaliśmy już jakiś czas temu. Przeczytaj: Poznań. Ruszą eko delikatesy „Społem” . Nowe otwarcie nastąpi wkrótce.

W ofercie znaleźć ma się, jak podaje Portal Spożywczy, ponad 2 tysiące produktów ekologicznych: pieczywo i wyroby cukiernicze, przetwory zbożowe, nabiał, wędliny, przetwory owocowe, warzywne, ziarna zbóż, soja, fasola, groch, nasiona roślin oleistych, oleje zimnotłoczone, orzechy, warzywa, przetwory garmażeryjne z soi i zbóż, przyprawy, środki słodzące, słodycze, napoje i desery naturalne, herbaty, kawy, produkty kuchni japońskiej i makrobiotycznej a także kosmetyki.

 

Poznańskie Społem nie jest jedyną placówką dziąłającą pod tym logo, która zainteresowała się żywnością ekologiczną. Wiele punktów sieci oferuje specjalne regały z żywnością BIO, a w Kielcach również działa specjalistyczny sklep z żywnością eko. Przeczytaj: Świętokrzyskie stawia na tradycję i ekologię

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Źródło: Portal Spożywczy

Poszukujesz aktualnych informacji z rynku żywności ekologicznej i produktów BIO. Sprawdzja dział BIO HANDEL na Biokurierze!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia