Biogo S.A. poszukuje inwestorów przez crowdfunding. W planach giełda

Internetowy sklep Biogo.pl poszukuje środków na rozwój przez crowdfunding. Pozyskane środki chce wykorzystać na stworzenie autorskiej linii produktów ekologicznych, otwarcie sklepów stacjonarnych w największych miastach w Polsce oraz wdrożenie platformy marketplace. A to tylko niektóre z planów, które dzięki pozyskanym funduszom chce zrealizować firma.

Rynek żywności ekologicznej rośnie w siłę. Dokonujemy coraz bardziej przemyślanych wyborów żywieniowych, troszczymy się też o środowisko naturalne.

W obliczu tych pozytywnych zmian Biogo S.A., dynamicznie rozwijający się sklep internetowy ze zdrową żywnością, poszukuje akcjonariuszy.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Przeczytaj również: Domowe gotowanie i wegańskie produkty podbiją 2021 rok?

Jako lider e-commerce w branży zdrowej żywności w Polsce chcemy szerzyć naszą misję na kolejne kraje – na początku koncentrujemy się na rynku niemieckim oraz francuskim. W dobie pandemii widzimy też dużą szansę na pozyskanie dobrych lokalizacji stacjonarnych, aby nasi dietetycy kliniczni mogli dzielić się wiedzą ekspercką z klientami, a klienci – odbierać zamówienia internetowe bezpłatnie

– mówi Tomasz Kosowski CEO Biogo.

Wykorzystując kampanię crowdfundingową, wrocławska spółka chce pozyskać 2,2 mln zł a w po upływie 2-3 lat zamierza zadebiutować na giełdzie (New Connect). Zebrany kapitał wynosi obecnie 628 505 zł. Firma pozyskała już 248 inwestorów. Zakup akcji jest możliwy poprzez stronę emisji Biogo S.A.

Brak postów do wyświetlenia