Biofach 2018. Świat żywności ekologicznej i kosmetyków naturalnych w jednym miejscu

Norymberga – to na to miasto skierowane są dziś oczy branży żywności ekologicznej i kosmetyków naturalnych. Ruszają targi BioFach i Vivaness, które potrwają od 14 do 17 lutego.

Organizatorzy największych światowych targów żywności ekologicznej i kosmetyków naturalnych spodziewają się ponad 50 000 odwiedzających. Wszyscy to profesjonaliści z branży.

Więcej handlu, więcej wiedzy

Poszukiwać będą nie tylko nowych kontrahentów i partnerów handlowych, ale także wiedzy. BioFach i Vivaness oferują bardzo rozbudowany program części kongresowej. „Rozkład jazdy” tegorocznej edycji targów obejmuje ponad 120 prezentacji, sesji, debat i spotkań.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

W zeszłym roku wzięło w nich udział ponad 8000 osób. W tym roku zapewne będzie ich jeszcze więcej.

Program Targów BioFach 2018 i Vivaness

Szczegółowy program wydarzeń, które zaplanowano na dni od 14 do 17 lutego znaleźć można na stronie internetowej targów. https://www.biofach.de/en/events

Polacy na BioFachu

Jak co roku, na największych światowych targach, nie zabraknie przedstawicieli Polski. Do Norymbergi wybierają się przedstawiciele najważniejszych stowarzyszeń zrzeszających polskich producentów żywności ekologicznej. Część firm decyduje się także na samodzielne stoisko.

Czekajcie na nasze relacje z BioFach i Vivaness

Na targach nie zabraknie również Biokuriera. Hale targowe przemierzać będziemy w czwartek i piątek – czekajcie na nasze relacje i zdjęcia.

Co warto zobaczyć podczas BioFachu?

BioFach to nie tylko klasyczne stoiska wystawowe. Na pewno warto zajrzeć do strefy nowości (Novelty Stands). Specjalne strefy poświęcone są również ekologicznemu winu, oliwie oraz produktom wegetariańskim.

Polecamy również zwiedzanie Norymbergi

Odwiedziny targów warto połączyć z krótką przechadzką po urokliwym centrum Norymbergi. Taka wycieczka nie powinna zakończyć się bez smakowitej pamiątki w postaci pierników. Są one tutejszą specjalnością i oczywiście znajdziemy je także w wersji z ekologicznym certyfikatem. Więcej o piernikach z Norymbergi piszemy w serwisie Smakiem Po Mapie.

Brak postów do wyświetlenia