BIOEXPO Warsaw –  III Targi Żywności i Produktów Ekologicznych coraz bliżej

BIOEXPO Warsaw zgromadzi ok 250 wystawców, którzy w dniach 30 września-2 października 2021 na terenie Ptak Warsaw Expo prezentować będą ofertę żywności ekologicznej i produktów przyjaznych naturze.

Do tej pory swój udział w targach potwierdziło aż 250 wystawców, a liczba odwiedzających szacowana jest na prawie 15 tysięcy osób. Wśród wiodących marek znalazły się m.in. Soligrano, BioPlanet, BeOrganic, EkoZagroda, Dary Natury, SuroVital, Farmy Roztocza oraz Smak Natury — przy czym do imprezy dołączają nowe firmy oraz kolejni odwiedzający.

Targi BIOEXPO są okazją do prezentacji oferty przez wszystkich przedsiębiorców, którzy uzyskali certyfikat jakości BIO.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Przekłada się to na nawiązanie nowych relacji biznesowych, także tych międzynarodowych.

Impreza jest bowiem wspierana przez IFOAM — europejską organizację zrzeszającą producentów żywności organicznej.

Co więcej zaś, w ramach programu Hosted Buyers, w wydarzeniu wezmą udział także zagraniczni kupcy zainteresowani importem żywności i produktów ekologicznych do swoich krajów.

BIOEXPO Warsaw – imprezy towarzyszące

BIOEXPO to nie tylko szansa na rozwój biznesu, lecz także aktywne zaangażowanie się w przyszłość branży i przecieranie nowych szlaków. Podczas targów odbędą się dwa wydarzenia towarzyszące, organizowane przez Polską Izbę Żywności. Pierwszym z nich będzie Organic Food Conference, współtworzona we współpracy z IFOAM Organics Europe, podczas której omówiona zostanie przyszłość żywności ekologicznej w kontekście rozporządzeń UE. Drugim z nich zaś Kongres BIOEXPO, podczas którego poruszone zostaną m.in. zagadnienia dotyczące produkcji ekologicznych kosmetyków i środków czystości.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: https://bioexpo.pl

 

 

 

 

Brak postów do wyświetlenia