Aktualności
Rzeszów. Bioniva - nowy sklep z żywnością ekologiczną
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Głosów)
wtorek, 12, kwiecień 2011 10:39 Autor: admin_bio


Cała gama żywności ekologicznej: nabiał, wędliny, produkty zbożowe, tłuszcze, cukier, świeże owoce i warzywa czekają na klientów w nowym rzeszowskim sklepie z żywnością ekologiczną.

Żywność ekologiczna staje się coraz bardziej popularna w Rzeszowie. Oferowana jest przez tradcyjne sklepy spożywcze, ale powstają także punkty specjalistyczne. Właśnie takich charakter ma Bioniva, która znajduje się w punkcie handlowym P.C.H. Agrohurt (hala nr 2, stoisko 34) przy ul. Lubelskiej 46.

reklama


Właścicielem placówki jest Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego, która zrzesza rolników i producentów ekologicznych z Rzeszowszczyzny.

Właściciele sklepu dużą uwagę przywiązują do tego, by jak najwięcej oferowanych produktów pochodziło z lokalnych gospodarstw ekologicznych. Oferowana żywność posiada certyfikat, który można sprawdzić na miejscu.

Sprzedawcy zwracają uwagę, że obecnie największą popularnością cieszą obecnie, z racji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, ekologiczne jaja.

źródło: Gazeta Wyborcza / Porady na zdrowie / PIRECotygodniowa porcja BioInformacji do Twojej skrzynki e-mailowej - zapisz się na nasz newsletter (lewy dolny róg strony)
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->


Zaprenumeruj drukowaną wersję Biokuriera na 2017 rok

link location test
Bądź na bieżąco z nowościami w świecie BIO i naszym serwisie. Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera!Aby zapisać się na newsletter, wpisz poniżej adres e-mail.