Aktualności
Regionalia już w najbliższy weekend w Warszawie
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Głosów)
wtorek, 18, kwiecień 2017 10:13 Autor: admin_bio


Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia to wydarzenie promujące tradycyjną i regionalną żywność, zdrowe i ekologiczne produkty, regionalne wyroby oraz kosmetyki naturalne. W najbliższy weekend odbędzie się 6. edycja wydarzenia. 

Regionalia odbędą się w dniach 21-23 kwietnia 2017 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Wystawcy będą mieli okazję zaprezentować zwiedzającym towary wytwarzane zgodnie z naturą i tradycją oraz nawiązać kontakty biznesowe z przedstawicielami branży. Oferta targów to produkty, które powstają na bazie lokalnych składników o najwyższej jakości, a także wyroby przygotowane zgodnie z recepturami, pielęgnowanymi od wielu pokoleń. 

Coraz więcej kosmetyków naturalnych

Główne miejsce na targach zajmuje sektor spożywczy obejmujący żywność tradycyjną, regionalną i ekologiczną, ale organiztorzy zwracają uwagę, że na Targach Regionalia coraz dynamiczniej rozwija się sektor kosmetyków naturalnych, w którym odwiedzający mogą zapoznać się z ofertą produktów do pielęgnacji ciała, a także ekologicznymi środkami czystości, o recepturach opracowanych na bazie naturalnych składników.
Oferta wydarzenia to także przyprawy, trunki, biżuteria, moda i naturalne tekstylia czy wydawnictwa ekologiczne.

– Te trzy dni to nie tylko ekspozycja i sprzedaż wyjątkowych produktów. To również szansa na spotkanie partnerów biznesowych – tłumaczy Bartosz Sosnowski, wiceprezes Międzynarodowych Targów Polska.

Konkurs na Najlepszy Produkt Targów Regionalia

Wystawcy mogą wziąć udział w prestiżowym konkursie na Najlepszy Produkt Targów Regionalia, który organizowany pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi staje się tradycją targów. Celem konkursu jest promocja regionalnych i lokalnych produktów, ekologicznych artykułów oraz rzemiosła artystycznego z Polski i ze świata. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną Ministra. Ponadto w czterech kategoriach konkursowych, tj.: „Skarby natury”, „Promile i procenty”, „Natura i uroda” i "rękodzieło"

Informacje praktyczne

6. Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2016 odbędą się w dniach 21-23 kwietnia 2017 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, przy ul. Marsa 56c. Wstęp na targi jest bezpłatny. 

Równolegle odbędą się 22. Targi Turystyki i Wypoczynku Lato. Targi Lato to prezentacja ofert wakacyjnych i weekendowych, utrzymany w charakterze kiermaszu turystycznego, gdzie w jednym miejscu można znaleźć wszystko, co niezbędne do zaplanowania udanego urlopu czy krótszego odpoczynku w najatrakcyjniejszych rejonach Polski i poza jej granicami

 Zaprenumeruj drukowaną wersję Biokuriera na 2017 rok

link location test
Bądź na bieżąco z nowościami w świecie BIO i naszym serwisie. Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera!Aby zapisać się na newsletter, wpisz poniżej adres e-mail.