Aktualności
Więcej ekologicznej kawy w Krakowie. Organic Coffee & more z drugim punktem
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Głosów)
poniedziałek, 03, kwiecień 2017 00:41 Autor: agnieszka


Na Targach Ekosfera Mateczny w Krakowie od 1 kwietnia napić się można ekologicznej kawy, przy okazji kosztując również ciast i ciasteczek z Organic Coffee & more.

Targi Ekosfera Mateczny mieszczą się przy ul. Łagiewnickiej. W każdą sobotę od godziny 8 do 15 od ekologicznych producentów i rolników kupić tam można zdrową żywność.

W kawiarniach Organic Coffee & more serwowane są ekologiczne napoje: kawy, herbaty, smoothie, koktajle, świeżo wyciskane soki oraz lemoniady. Wszystkie są przygotowywane na miejscu, ze świeżych produktów.

W kawiarniach Organic Coffee & more mozna również przyjść zjeść śniadanie lub lunch. Kokosowa jaglanka z pieczonym jabłkiem z cynamonem, jogurt z granolą, przygotowywane na miejscu kanapki w zestawach z kawą, tarty z sałatkami oraz gotowana codziennie zupa dnia to tylko niektóre z propozycji.

Organic Coffee ma swoje lokale w Warszawie i Krakowie. W stolicy Małopolski pierwszą kawiarnię otwarto w październiku 2016 roku w Parku Jordana, druga – Targach Ekosfera Mateczny – funkcjonuje od soboty, 1 kwietnia 2017 r.

Ceny w kawiarni Organic Coffee & mores a bardzo konkurencyjne i niewiele odbiegają od kosztów, jakie ponieść trzeba w lokalach popularnych sieciówek. Espresso na bazie kawy z certyfikatem ekologicznym kosztuje 7 zł, koszt kanapek na zimno lub ciepło waha się w granicach 8 – 10 zł, zupa z grzankami to koszt 10 zł. Kawiarnie oferują również ekologiczną żywność bezglutenową, bez cukru czy też wegańską.

Pierwszy lokal Organic Coffee & more, powstał pod koniec 2014 r i mieści się w ścisłym centrum stolicy, na ul. Pięknej 19.

Co: Organic Coffee & more
Gdzie: Kraków, Łagiewnicka 48
Godziny otwarcia: sobota, 8:00-15:00

Oprac. Agnieszka Gotówka Zaprenumeruj drukowaną wersję Biokuriera na 2017 rok

link location test
Bądź na bieżąco z nowościami w świecie BIO i naszym serwisie. Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera!Aby zapisać się na newsletter, wpisz poniżej adres e-mail.