Aktualności
Soirée z BIO PLANÈTE. Zapraszamy do konkursu!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Głosów)
wtorek, 18, kwiecień 2017 00:18 Autor: agnieszka


Czy lubicie gotować dla innych i jeść z przyjaciółmi smaczne potrawy? Jeśli zależy Wam przy tym na produktach ekologicznych, zgłoście się do wzięcia udziału w soirée BIO PLANÈTE w charakterze gospodarza!

Czym jest soirée BIO PLANÈTE?

We Francji soirée jest czymś w rodzaju kolacji lub małego przyjęcia. Proponujemy Wam zorganizowanie takiej kolacji dla Waszych przyjaciół. Rozlosujemy wśród Was pakiet zawierający do sześciu wyśmienitych olejów BIO PLANÈTE i innych niespodzianek, książki z przepisami i czapki kucharskie. Używając tych produktów, wspólnie ugotujecie pyszne dania. To, czy ugotujecie własne ulubione potrawy, czy zainspirujecie się książką kucharską BIO PLANÈTE, zależy tylko od Was.

Kiedy?

Kiedykolwiek w czerwcu 2017: sami ustalicie dokładną datę Waszego soirée.

Kto?

Mamy 30 pakietów na całą Polskę. Na stronie www.bioplanete.com/soiree możesz do 28 kwietnia zgłosić się w charakterze gospodarza. Napisz nam, dlaczego będziesz doskonałym gospodarzem i dlaczego w przyjęciu powinna wziąć udział Twoja drużyna. Cieszymy się na Twoje zgłoszenie!

Dlaczego?

Aby spędzić wspaniały i pełen wrażeń wieczór z przyjaciółmi i spróbować pysznych olejów ekologicznych oraz innych produktów.

Czy można coś wygrać?

Tak! Gospodarz zwycięskiej drużyny wygrywa wyjątkowy, roczny abonament na oleje BIO PLANÈTE. W ramach tego abonamentu możesz co miesiąc wybierać z naszego asortymentu różne produkty o wartości 120 złotych, a my wysyłamy je w formie indywidualnego pakietu. Dodatkowo Twoi przyjaciele (maks. 9 osób) uzyskają możliwość jednorazowego zamówienia produktów BIO PLANÈTE o wartości 90 złotych. Do tego wszyscy otrzymacie roczny abonament na magazyn Biokurier, w którym znajdziecie wiele ciekawych treści. Dodatkowo na soirée otrzymacie wspomniane dziesięć książek z przepisami, czapki kucharskie i do sześciu wyśmienitych olejów BIO PLANÈTE oraz inne niespodzianki.

Jak mogę wygrać razem ze swoją drużyną?

Korzystajcie z wieczoru, bawcie się gotowaniem i podczas swojego soirée zróbcie kreatywne, piękne lub śmieszne zdjęcia. Nie zapomnijcie przy tym uwiecznić gotowych menu. W swojej fotogalerii możecie umieścić maksymalnie 15 zdjęć. 19 czerwca rozpocznie się głosowanie na najlepsze zdjęcie. Wygrywa zdjęcie z największą liczbą głosów!

Zgłoście się już teraz! www.bioplanete.com/soireeZaprenumeruj drukowaną wersję Biokuriera na 2017 rok

link location test
Bądź na bieżąco z nowościami w świecie BIO i naszym serwisie. Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera!Aby zapisać się na newsletter, wpisz poniżej adres e-mail.