Aktualności
Kasza jaglana na 99 sposobów – e book dostępny
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Głosów)
piątek, 27, wrzesień 2013 09:09 Autor: admin_bio


Dania na słodko, dania wytrawne,  zupy w najróżniejszych wersjach i z przeróżnymi dodatkami. Wydany przez Sztukę Odżywiania e book „Kasza jaglana na 99 sposobów jest już dostępny w sprzedaży.  U nas wygrać można 3 sztuki!

Autorkami publikacji są Anna Ptak i Małgorzata Salawa. Jak piszą we wstępie:  Ebook ten powstał z myślą o miłośnikach kaszy jaglanej, jak również o osobach, które dopiero z nią się zaznajamiają. Sztuka Odżywiania chce wyjść naprzeciw wszystkim, którzy “zwariowali” na punkcie kaszy jaglanej, jak również tym, którzy próbują dopiero zrozumieć, dlaczego akurat ona staje się tak unikatowym produktem żywnościowym.

Wszyscy, którym kasza jaglana kojarzy się z niezbyt smaczną papką, powinni zajrzeć do tego poradnika. Autorki pokazują, że wcale tak nie jest. Co więcej kasza jaglana może służyć jako baza do przyrządzenia oryginalnych, smacznych i zdrowych potraw, które w dodatku znakomicie się prezentują. Dużym „Kaszy jaglanej…” są autorskie zdjęcia.


Uwaga konkurs!


Jesień to bardzo dobra pora na spożywanie różnego rodzaju kasz dlatego warto sięgnąć po ten przystępnie napisany i praktycznych poradnik. Biokurier sprawuje nad nim patronat medialny i właśnie dlatego mamy nagrodę dla 3 naszych czytelników. Wystarczy tylko napisać  z jakiego zboża uzyskuje się kaszę jaglaną. Pierwsze trzy osoby nagrodzone zostaną bezpłatną wersją e booka.

Edit: Konkurs rozstrzygnięty. Gratulacje dla: Dagmary, Izy i Agnieszki.

Próbną wersję książki Kasza jaglana na 99 sposobów zobaczyć można tu: http://sztukaodzywiania.pl/images/ebooki/fragment.pdf

Ksiażkę zakupić można na blogu sztukaodzywiania: http://sztukaodzywiania.pl/

Przypominamy, że sporo miejsca kaszy jaglanej poświęcamy także w aktualnym, drukowanym (3/2013) numerze Biokuriera. Jego treść udostępniamy poniżej.

Zaprenumeruj drukowaną wersję Biokuriera na 2016 rok

link location test
Bądź na bieżąco z nowościami w świecie BIO i naszym serwisie. Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera!Aby zapisać się na newsletter, wpisz poniżej adres e-mail.