Aktualności
Targi i konferencje dla branży żywności BIO i ekoproduktów w 2013 roku
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Głosów)
czwartek, 27, grudzień 2012 09:04 Autor: admin_bio


Na targowej eko mapie Polski przybywają kolejne punkty. Znamy już daty największych targów i konferencji, których oferta skierowana jest do branży żywności ekologicznej i innych eko produktów. Zapraszamy do lektury biokurierowego eko kalendarza na 2013 rok

BioFach i Vivaness 2013, 13-16 lutego 2013, Norymberga (Niemcy)


Największe światowe targi żywności ekologicznej BioFach wraz targami kosmetyki naturalnej Vivaness jak co roku odbędą się w lutym. Do Norymbergi zjadą wystawcy z całego Świata, na kraj roku wybrano tym razem Rumunię.
Przeczytaj więcej o Targach BioFach na naszych stronach.

Przeczytaj więcej na temat: Targi Bio Fach

Strona internetowa wydarzenia: www.biofach.com

Regionalia 2013, 19-21 kwietnia 2013, Warszawa, Centrum Targowe MT

II Edycja Targów Produktów Regionalnych "Kulinaria" odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia 2013 -  targi poświęcone są  zdrowej, tradycyjnej  i ekologicznej żywności z Polski i świata .

Strona internetowa wydarzenia: www.regionalia.com.pl

Dni Zdrowia i Urody, 18-19 maja 2013, Lublin, Targi Lublin SA

Jak informują organizatorzy, Targi Lublin S.A.: Dni Zdrowia i Urody mają na celu propagowanie zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania oraz szeroko pojętego dbania o jakość życia. Dzięki licznym bezpłatnym badaniom, pokazom i wykładom każdy będzie miał dostęp do informacji, które nie rzadko są trudne do uzyskania.
Biokurier jest partnerem medialnym wydarzenia.

Przeczytaj więcej na temat: Dni Zdrowia i Urody

Strona internetowa wydarzenia: www.zdrowie.targi.lublin.plEko Gala, 25-26 maja 2013, Rzeszów, Hala Podpromie

Eko energetyka, paliwo, wydobycie, systemy bezpieczeństwa i ochrony, ale także żywność ekologiczna to tematy międzynarodowych targów EKOGALA. W tym roku powierzchnia wystawiennicza wraz z standardową zabudową podczas Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych - 24-26 maja 2013 r. "EKOGALA 2013" będzie udostępniana nieodpłatnie wszystkim wystawcom.

Strona internetowa wydarzenia: www.ekogala.eu

Organic Marketing Forum 2013, 17-19 czerwca 2013, Warszawa, Centrum Targowe MT

Od 17 do 19 czerwca 2013 potrwa najbliższa, 8 edycja Organic Marketing Forum. Wystawa skierowana jest do przedsiębiorców zaangażowanych w działania w branży żywności ekologicznej i innych eko produktów. Na program w sali wystawienniczej składają się: błyskawiczne prezentacje, prezentacje produktów w ramach konkursu Best of Organic, konsultacje z ekspertami, sesja „O branży ekologicznej” oraz lunch.
Dowiedz się więcej o Organic Marketing Forum na naszych stronach.

Przeczytaj więcej o Organic Marketing Forum na stronach Biokuriera

Strona internetowa wydarzenia: www.organic-marketing-forum.org
Biokurier jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

VI Targi Naturalnej Żywności Natura Food, Targi beECO, 11-13 października 2013, Łódź, Hala Międzynarodowych Targów Łódzkich

Najważniejsza imprezie branży produktów ekologicznych i tradycyjnych  w Polsce, w 2013 roku po raz kolejny odbędzie się w nowej, większej i nowocześniejszej hali. Jak co roku prezentować się będą producenci żywności tradycyjnej i ekologicznej, gospodarstwa ekologiczne i agroturystyczne, hurtownie i sklepy z żywnością wysokiej jakości oraz winiarnie i browary. Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń towarzyszących, pokazów, degustacji, seminariów i konferencji.

Przeczytaj więcej o Natura Food na stronach Biokuriera

Strona internetowa wydarzenia: www.naturafood.pl
Biokurier jest partnerem medialnym wydarzenia.


III Targi Ekologia dla Rodziny ECOFAMILY, 22-24 XI 2013, Kielce, Międzynarodowe Targi Kieleckie
III edycję Targów ECOFAMILY tym razem przeniesiono na późną jesień. Oprócz prezentacji żywności ekologicznej i ich producentów na kieleckich targach zobaczyć można także eko zabawki, potrawy, kosmetyki, pokazy mody.


Strona internetowa wydarzenia:  Targi EcoFamilu http://www.targikielce.pl/index.html?k=ecofamily&;s=index

Zaprenumeruj drukowaną wersję Biokuriera na 2016 rok

link location test
Bądź na bieżąco z nowościami w świecie BIO i naszym serwisie. Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera!Aby zapisać się na newsletter, wpisz poniżej adres e-mail.