Aktualności
Jaja, dynia, eko gospodarstwo i Grzegorz Łapanowski – kolejny film promujący żywność eko w sieci
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Głosów)
środa, 28, listopad 2012 08:28 Autor: admin_bio


Gospodarstwo ekologiczne w Wołczkowie znane jest przede wszystkim ze znakomitych jaj, ale rolnicy uprawiają także całą gamę warzyw. To połączenie wykorzystał Grzegorz Łapanowski, który podczas wizyty przygotował wraz z Magdą Zięciak pieczoną dynię makaronową wraz z bulionem.

Państwo Magdalena i Jan Zięciakowie stawiają przede wszystkim na sprzedaż bezpośrednią żywności ekologicznej z gospodarstwa. Wołczkowo położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Szczecina, mówi się, że jest jego sypialnią, to właśnie mieszkańcy wspomnianego miasta przede wszystkim są klientami rolników.

Zapraszamy do obejrzenia filmu…

 


Oraz przeczytania naszego archiwalnego artykułu o gospodarstwie Magdaleny i Jana Zięciaków: Eko jajka, warzywa i owoce które uzależniają.

Filmiki, w których Grzegorz Łapanowski odwiedza wybrane gospodarstwa i przetwórnie ekologiczne w Polsce realizowane są w ramach ministerialnej kampanii „Żywność ekologiczna – gwarancja dobrego smaku”, o której pisaliśmy w artykule: Ruszyła Ogólnopolska Kampania Promocyjna Żywności Ekologicznej . W ramach kampanii działa fanpage na Facebooku, profil na YouToube oraz blog internetowy prowadzony przez dietetyka: http://gwarancja-dobrego-smaku.blogspot.com/

Obejrzyj także pozostałe filmy "Posmak natury":Zaprenumeruj drukowaną wersję Biokuriera na 2017 rok

link location test
Bądź na bieżąco z nowościami w świecie BIO i naszym serwisie. Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera!Aby zapisać się na newsletter, wpisz poniżej adres e-mail.